one-step.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

Wciągniki ręczny - oferta TM24.pl

Alicja Krajewska 2019-03-23 0 komentarzy
Wpis

Wysokiej jakości wciągnik ręczny posiada jasno określone parametry. W ofercie TM24.pl można znaleźć wciągniki od znanych producentów, wielokrotnie sprawdzane i polecane w branży. Standardowy produkt ma udźwig do 3200 kilogramów - zakres możliwości jest jednak szeroki, na rynku znajdują się artykuły podnoszące ciężary od 250 kg do 10 000 kg. Ponadto klienci mogą liczyć na:

  • solidny łańcuch, który wykonany został ze stali nierdzewnej,
  • haki zaprojektowane w specjalnej technologii, ich łagodny wycięg zapobiega przeciążeniom produktu,
  • łańcuch manewrowy jest ocynkowany, a łańcuch nośny oksydowany,
  • produkt podlega rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego, co jest gwarancją kontroli jakości i pozwala na spokojne użytkowanie wciągnika w ramach przepisów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy,
  • kaseta przekładni i obudowa są odporne na uderzenia, doskonale radzą sobie w warunkach intensywnej eksploatacji,
  • precyzyjne i proste sterowanie wciągnikiem za pomocą specjalnie zaprojektowanego łańcucha manewrowego.

Wciągarki mają szeroki zakres zastosowań i często wykorzystywane są do przenoszenia towarów w pionie. Na stronie internetowej pod adresem tm24.pl można obejrzeć katalog z wciągnikami ręcznymi. Sklep udostępnia także inne produkty dla sklepów i magazynów. Artykuły podzielono na przejrzyste kategorie. Transport (w tym wózki i przenośniki), magazynowanie (regały, rusztowania, pojemniki, przejścia, wanny wychwytowe), pakowanie (owijarki, taśmy i bandownice, folie, tektura i kartony), środowisko i BHP (między innymi produkty przeznaczone do sprzątania).

Skomentuj wpis