one-step.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

Protetyka w Płocku

Norbert Kaczmarek 2019-02-28 0 komentarzy
Protetyka w Płocku

Dlaczego tak ważne jest zastępowanie utraconych zębów za pomocą uzupełnień protetycznych? Większość osób decyduje się na to z powodu chęci odzyskania estetycznego wyglądu i pewności siebie, ale ważne są też inne powody - niezależnie od tego, czy straciło się tylko jeden ząb, czy ich większą ilość. Bezzębie powoduje bowiem między innymi:

  • brak komfortu jedzenia i możliwości dokładnego przeżuwania pokarmów, przez co mogą nawet pojawić się problemy gastryczne,
  • krzywienie się zgryzu, gdyż zęby przesuwają się do przodu - taki efekt może spowodować nawet brak jednego zęba,
  • zanik kości w miejscu utraconego zęba i obsuwanie się dziąseł, co w dłuższej perspektywie może skutkować zmianą rysów twarzy,
  • problemy z mówieniem, spowodowane niewłaściwym ułożeniem języka.

Nie da się też ukryć, że osoby mające widoczne braki w uzębieniu postrzegane są w sposób negatywny. Jest więc mnóstwo powodów, by odwiedzić protetyka i najlepiej jest zrobić to od razu po stracie zęba, gdyż im dłużej trwa zwłoka, tym gorzej.

Znakomita oferta

Dobrym wyjściem dla osób chcących odzyskać komfort i zapewnić sobie naturalne odczucia będzie odwiedzenie protetyka w Płocku i skorzystanie z oferty ze strony drkacprzak.pl. W jej ramach można bowiem wykonać bardzo różne uzupełnienia, jak wkłady korzeniowo-koronowe, korony czy mosty, przy czym systemy te wykonywane są z różnych materiałów. Pozwala to idealnie dopasować je do swoich potrzeb, oczekiwań, warunków oraz budżetu, jakim się dysponuje. Nie trzeba też długo czekać na wizytę.

Skomentuj wpis