one-step.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

Maszyny do lodów

Anastazja Bąk 2019-06-02 0 komentarzy
Maszyny do lodów

Gastronomia jest bardzo rozbudowaną dziedziną. Prowadzenie lokalu serwującego żywność nie należy do prostych biznesów. Konieczne jest bowiem przestrzeganie bardzo rygorystycznych przepisów i nakazów, jakie stawiają przed lokalami urzędy i sanepid. W miejscach, w których podaje się posiłki, wszystko musi być higienicznie czyste, zadbane i dopracowane z najmniejszym szczegółem.

Możliwości organizacji takich miejsc jest bardzo wiele. Mogą być to duże restauracje, niewielkie bary szybkiej obsługi, punkty z jedzeniem zlokalizowane w parkach rozrywki, czy też przczepy z jedzeniem, przyjeżdżające na festyny i imprezy plenerowe. 

Bez względu na to, o której z form mowa, każda z nich wymaga stosownego zaplecza. Konieczny jest zakup licznych sprzętów i akcesoriów, dających możliwość przygotowywania i serwowania dań i przekąsek. 

Właściciele punktów gastronomicznych, będący dopiero na starcie swej drogi lub planujący całkowite odświeżenie swojego wyposażenia, mogą znaleźć wszystko to, co im potrzebne, w sklepie gastroprofit.pl. Jest on bogato wyposażony w tego rodzaju produkty.  Dostępne są następujące kategorie:

  • urządzenia grzewcze, chłodnicze i do obróbki mechanicznej,
  • maszyny do lodów, maszyny do waty cukrowej,
  • meble gastronomiczne (stoły, krzesła, lady, wózki gastronomiczne, okapy gastronomiczne),
  • wyposażenie pizzerii (blachy do pizzy, piece do pizzy, akcesoria do transportu pizzy),
  • wyposażenie kebaba (opiekacze do kebaba, noże do kebaba, części zamienne do sprzętów do kebaba),
  • urządzenia i akcesoria barmańskie.

Skomentuj wpis