one-step.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

Czym jest makijaż permanentny ?

Robert Lewandowski 2019-06-05 0 komentarzy
Czym jest makijaż permanentny ?

Aplikowanie permanentnego makijażu może przypominać robienie tatuażu. Podczas trwania zabiegu wykorzystuje się specjalne aplikatory oraz pigmenty wysokiej jakości, które wprowadzane są w skórę. Jest to propozycja między innymi dla kobiet, mających rzadkie brwi oraz borykających się z alergiami na kosmetyki dostępne w sklepach i drogeriach. Decydując się na wykonanie tego typu makijażu, warto rozglądać się za profesjonalnymi i dobrze wyposażonymi salonami, zatrudniającymi wykwalifikowany personel, mający wieloletnie doświadczenie. Przykładowo, makijaż permanentny w Kielcach wykonywany jest w salonie Zdonka, do którego udać się mogą wszystkie kobiety, poszukujące usług na najwyższym poziomie.

Należy zaznaczyć, że właściwie wykonany makijaż prezentuje się bardzo naturalnie, co oznacza, że dyskretnie podkreśla on oprawę oczu, jak również sprawia, że brwi zyskują na gęstości. Są to niezwykle dyskretne poprawki, dzięki którym twarz klientek prezentuje się znacznie młodziej i promienniej.

Należy także zaznaczyć, że makijaż permanentny nie jest tatuażem, lecz mimo tego jest w stanie utrzymać się na skórze nawet przez kilka lat. Po pewnym czasie niezbędne będą oczywiście poprawki, ponieważ pigment aplikowany w skórę znajduje się płycej, niż ma to miejsce w przypadku tatuażu. Oznacza to, że w efekcie naturalnego złuszczania naskórka, może dojść do starcia makijażu. Najkrócej utrzymują się brwi (mniej więcej do dwóch lat), natomiast najdłużej kreski zrobione na powiekach, którymi cieszyć się można nawet przez 10 lat.

Skomentuj wpis