one-step.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

Czy naprawa filtra cząstek stałych jest możliwa?

Robert Mazurek 2019-02-27 0 komentarzy
Czy naprawa filtra cząstek stałych jest możliwa?

Oczywiście, można założyć, że naprawa filtra cząstek stałych jest niemożliwa. To sytuacja, w której część przez dłuższy czas nie była prawidłowo czyszczona i używana. Jednak usuwanie DPF na własną rękę jest nielegalne. Dlatego znacznie lepiej zwrócić się do takiej firmy jak gozbor.pl, żeby uniknąć mandatu i odholowania pojazdu.

Wspomniana firma zajmuje się regeneracją filtrów, czyli przywracaniem ich prawidłowego stanu. Usunięcie do 98,5% zanieczyszczeń gwarantuje, że założona na nowo część znów spełni swoją rolę – będzie ograniczała emisję szkodliwych substancji do środowiska. Klienci są zadowoleni, przepisy spełnione, ceny konkurencyjne – ze współpracy z profesjonalistami można osiągnąć same korzyści.

Firma GozBor reklamuje się przede wszystkim nowoczesnym, wydajnym stanowiskiem FH2 Double wyprodukowanym przez szwajcarską firmę FFSolution. Innowacyjne podejście polega na wypłukiwaniu filtrów w obiegu zamkniętym. Późniejsze osuszanie w temperaturze dochodzącej do 90 stopni Celsjusza gwarantuje przywrócenie pożądanych parametrów i możliwość ponownego założenia części w samochodzie.

Zarówno przed, jak i po czyszczeniu przeprowadza się wnikliwe testy, które obrazują efektywność podjętych działań. Widać, za co się płaci, a przede wszystkim odnotowuje się fakt, że płukanie filtrów DPF lub FAP jest po prostu korzystne – nie tylko dla środowiska, ale również portfela. Podsumowując: naprawa filtra cząstek stałych polega na jego regeneracji, czyli oczyszczeniu z sadzy i popiołów. Im lepszy sprzęt diagnostyczny i serwisowy, tym korzystniejszy uzyskiwany efekt.

Skomentuj wpis