one-step.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

Audyt IT dla firm

Marcelina Lewandowska 2018-12-28 0 komentarzy
Wpis

Razem z 3R wprowadzicie Państwo swoją firmę w nową erą najnowszych technologii! Pierwszym krokiem jest ustalenie, które z posiadanych urządzeń wyszły już z obiegu. Profesjonalny audyt IT przeprowadzony przez specjalistów, który łączy się z diagnostyką i opisem sprzętu należącego do przedsiębiorstwa, jest doskonałym punktem wyjścia do podjęcia kroków w kierunku modernizacji systemu lub wdrożenia całkiem nowych rozwiązań. 

Oferta inwentaryzacji dostępna na 3r.com.pl to gwarancja:

  • fachowej ekspertyzy i ewidencji wszystkich urządzeń IT należących do firmy, połączona z oceną przydatności każdego z nich,
  • drobiazgowego raportu dla klienta w formacie pdf i xls, który może stanowić podstawę wyceny oraz cenny materiał w kontekście prac projektowych,
  • wsparcie na każdym z etapów - od odbioru sprzętu z siedziby/siedzib firmy, przez prace diagnostyczne, naprawcze, refabrykację i utylizację, aż po zaprojektowanie i realizację nowej aplikacji.

Audyt doskonale uzupełnia się z pozostałymi oferowanymi usługami - profesjonalna utylizacja zarówno nośników danych, jak i samego sprzętu to z jednej strony gwarancja bezpieczeństwa wrażliwych informacji, z drugiej najnowocześniejsze podejście, odznaczające się poszanowaniem środowiska naturalnego. 

Inwentaryzacja oznacza oszczędność pieniędzy i czasu. Informacje zawarte w raporcie stanowią podstawę wyceny, która w połączeniu z najwyższymi stawkami, jakie oferuje firma, stanowią dobry zadatek na zakup nowej technologii. Wszystkie usługi przeprowadzane są szybki i sprawnie, a każdy klient objęty jest opieką dedykowanego opiekuna.

 

 

 

Skomentuj wpis